Aptauja – Pirmie soļi darba tirgū

Dārgais student / absolvent,

Deloitte uzsāk starptautisku aptauju Pirmie soļi darba tirgū, lai pētītu studentu un neseno absolventu viedokli par darba tirgu. Mūsu aptauja ir paredzēta studentiem / absolventiem vecumā no 18 līdz 30 gadiem, kuri vēl studē / jau absolvējuši augstākās izglītības iestādes 19 Eiropas valstīs*, un mēs būtu pateicīgi, ja Tu kļūtu par vienu no aptaujas respondentiem.

*(Albānija, Bosnija un Hercegovina, Bulgārija, Čehija, Francija, Horvātija, Igaunija, Latvija, Lietuva, Kosova, Melnkalne, Moldova, Polija, Rumānija, Serbija, Slovākija, Slovēnija, Ungārija, Ziemeļmaķedonija).

Azpildi aptauju līdz 2020. gada 9. novembrim, piedalies konkursā, un laimē vienu no 9 iPad!

Aizpildi  aptauju.

Aptaujas gala rezultāti nodrošinās analītisku pārskatu par studentu un vēl neseno absolventu uzskatiem par darba tirgu, un tie tiks publicēti 2021. gada pavasarī. Vairāk informācijas mūsu mājaslapā.

Paldies par piedalīšanos, mūsuprāt, nozīmīgā iniciatīvā.