Seminārs par mācību prasmju pilnveidošanu

Aicinām pirmā kursa studentus uz semināru par mācību prasmju pilnveidošanu

Trešdien, 23. septembrī, plkst. 16.30 notiks Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Karjeras centra organizēts seminārs par mācību prasmju pilnveidošanu.

Lai palīdzētu studentiem veiksmīgi uzsākt un turpināt mācības, Karjeras centrs pirmā kursa studentiem piedāvā iespēju piedalīties seminārā par mācību prasmju pilnveidošanu.

Seminārā tiks pārrunātas iespējamās pirmkursnieku grūtības, uzsākot studijas universitātē un iespējamie to risinājumi. Uzmanība tiks veltīta arī laika un prioritāšu plānošanai, mācību «slinkuma» iemesliem, sava mācību stila izkopšanai un citu studiju iemaņu attīstībai.

Semināru vadīs RTU Karjeras centra psiholoģe-konsultante Viktorija Gaina.

Lai ievērotu epidemioloģiskās drošības prasības, semināra dalībnieku skaits ir ierobežots, tāpēc rīkotāji pieteikšanos aicina neatlikt uz pēdējo brīdi.

Pieteikšanās semināram notiek, aizpildot elektronisko anketu

Papildu informāciju iespējams saņemt, sūtot jautājumus uz e-pastu viktorija.gaina@rtu.lv

Semināra norises telpa tiks precizēta.