BAFF Prakses programmai ASV

Saistībā ar šī brīža situāciju, joprojām – līdz pat 31. maijam studentiem ir iespējams pieteikties BAFF Prakses programmai ASV, kas tiks organizēta no 2021. gada janvāra. Kandidātiem tiek sniegta iespēja papildināt savas profesionālās zināšanas un iegūt starptautisku pieredzi jebkurā izvēlētajā jomā, izņemot skolotāja un mediķa profesijās.

Aicinām arī  pievienoties tiešsaistes vebināram “BAFF Prakses programmas stipendija” ceturtdien, 14. maijā plkst. 16:00 – 17:00.

Vebinārā stāstīsim, ko šī programma piedāvā, kāds ir pieteikšanās process, ko piedāvā programmas stipendija. Nobeigumā BAFF programmas absolvents dalīsies savā pieredzē. Pēc vebināra sekos jautājumu-atbilžu sesija. Plašāka informācija un pieteikšanās