Live seminārs par savu emociju izprašanu

23.aprīlī 17.00 aicinām pieslēgites Live semināram RTU Studentu servisa Facebook kontā jebkuru cilvēku, kurš vēlas labāk izprast un vadīt savas emocijas!

Emocionālā inteliģence jeb emocionālais intelekts (EI) ir aktuāla tēma gan akadēmiskajā, gan organizāciju vidē, gan mūsdienu krīzes apstākļos. Mēs nevaram ignorēt emociju klātbūtni nevienā mūsu dzīves un darbības aspektā, jo emocijas caurauž mūsu personību un ikdienas saskarsmi ar apkārtējiem.

Live semināra mērķis:
Sniegt priekšstatu par to, kā veidojas mūsu emocionālā reakcija uz notikumiem un cilvēkiem. Trenēt emociju vadības prasmes, efektīvu, praksē pielietojamu paņēmienu apguvē, kas veicinātu spēju atpazīt un regulēt savas un arī apkārtējo emocijas, veidojot labas savstarpējās attiecības gan privātajā, gan profesionālajā dzīvē.

Pēc semināra:
• varēsiet izmantot zināšanas par emocionālās inteliģences pamatprincipiem;
• radīsies izpratne par emociju nozīmi, to vadīšanu;
• varēsiet attīstīt komunikācijas un konfliktu risināšanas prasmes;
• apzināsieties savus resursus.

Zita Šulca ir konsultante, vadītājs, iedvesmas un radošuma pārdošanas koučs un optimiste, kam svarīga ir motivācija un rezultāts. Pēc izglītības jurists, ar 20 gadu pieredzi personāla vadībā un dažādu apmācību veidošanā un vadīšanā.

0 komentāri

Atstāj komentāru

Vēlies pievienoties diskusijai?
Piedalies diskusijā!

Atstāj komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *