RTU Karjeras diena pulcē plašu uzņēmumu un apmeklētāju skaitu

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) «Karjeras dienā 2020» piedalījās 125 uzņēmumu un organizāciju pārstāvji, klātienē iepazīstot RTU, citu augstskolu studentus un arī skolēnus. Paralēli norisinājās arī vairāki ar karjeras izglītību saistīti pasākumi – seminārs, speed dating jeb ātrās tikšanās, kā arī diskusija, kura tika pārraidīta arī tiešraidē internetā, pulcējot plašu skatītāju loku.
Lielākā daļa – 40% – Karjeras dienas apmeklētāju bija bakalaura programmu studenti, 10% maģistrantūras, bet 6% apmeklētāju bija skolēni. No RTU fakultātēm viskuplāk bija pārstāvēta Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte, tai sekoja Inženierekonomikas un vadības fakultāte, Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte, Būvniecības inženierzinātņu fakultāte un Elektronikas un telekomunikāciju fakultāte.
Speed dating uzņēmumi aicināja studentus uz četru minūšu sarunu, kuras laikā abas puses vērtēja darba attiecību uzsākšanas potenciālu. Sarunās latviešu valodā piedalījās 25 uzņēmumi un 43 dalībnieki, bet angļu valodā – astoņi uzņēmumi un 17 dalībnieki.
Karjeras dienas laikā norisinājās arī aptauja, kurā tika noteikti labākie stendi. Visaugstāk apmeklētāji novērtēja AS «Rīgas Satiksme» stendu, otrajā un trešajā vietā ierindojās attiecīgi RTU Dizaina fabrikas un AS «Olainfarm» stendi.
Nākamā Karjeras diena paredzēta 2021. gada 5. martā.

0 komentāri

Atstāj komentāru

Vēlies pievienoties diskusijai?
Piedalies diskusijā!

Atstāj komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *