Karjeras dienā notiks diskusija par nākotnes prasmēm un darba tirgus izaicinājumiem

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Karjeras dienā, kas 6. martā norisināsies starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, notiks vairāki ar karjeras izglītību saistīti informatīvi pasākumi. Viens no tiem – diskusija par nākotnes prasmēm un darba tirgus izaicinājumiem, kurā piedalīsies Kārlis Kravis no Iespējamās Misijas, RTU attīstības prorektors Artūrs Zeps un citi. Diskusija notiks no plkst. 12.30 līdz 13.30.

Lai runātu par nākotnes darba tirgu, diskusijā, kurā būs iespēja iesaistīties arī klausītājiem, piedalīsies augstskolas, likumdevēju, industrijas un RTU absolventu, kā arī personāla atlases kompāniju pārstāvji.

    1. A. Zeps sniegs ieskatu, kā RTU veicina nākotnes prasmju veidošanos studentiem, stāstīs par RTU ekonomisko ietekmi un devumu, kā arī iepazīstinās ar topošās RTU stratēģijas idejām.

Diskusijā piedalīsies uzņēmuma «Fontes» pārstāve Anta Praņēviča. Viņa stāstīs par to, kādas prasmes no darbiniekiem sagaida darba devēji un kādas ir pasaules tendences darba tirgū.

Diskusijā piedalīsies arī industrijas pārstāve – RTU absolvente no ražošanas uzņēmuma «MILZU» Evita Štrausa.

Diskusiju moderēs RTU Sabiedrisko attiecību departamenta direktors Ivars Svilāns un tā būs skatāma arī tiešraidē ziņu aģentūras LETA mājaslapā.

RTU Karjeras diena ir lielākais studentu karjeras un prakses jautājumiem veltītais pasākums Latvijā, kas pulcē plašu dažādu nozaru uzņēmumu klāstu.

RTU Karjeras diena norisināsies 2020. gada 6. martā no plkst. 10.00 līdz 16.00 starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, Ķīpsalas ielā 8. Apmeklētājiem pasākums ir bez maksas. Tajā piedalās vairāk nekā 100 uzņēmumu un to apmeklē vairāki tūkstoši cilvēku.

0 komentāri

Atstāj komentāru

Vēlies pievienoties diskusijai?
Piedalies diskusijā!

Atstāj komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *