Lekcija par trauksmi un depresiju

Ceturtdien, 27. februārī, plkst. 16.30 Rīgas Tehniskās universitātes Arhitektūras fakultātē, 116. auditorijā notiks lekcija studentiem par trauksmi un depresiju – tās atpazīšanu un mazināšanas iespējām.

Iestāšanās un studijas augstskolā parasti tiek uzskatītas par nozīmīgu soli karjeras mērķu sasniegšanā. 

Tomēr studijas var būt arī smags pārbaudījums. Stress, depresija un trauksme var kļūt par šķērsli mācību procesam, akadēmisko panākumu iegūšanai un praktisku iemaņu apguvei, kas nepieciešamas nākotnes profesijā.

 Lektore runās par to, kā atpazīt depresiju un trauksmi, riska faktoriem, kas var veicināt depresijas un trauksmes traucējumu veidošanos, kā arī par to, kā neļaut šiem traucējumiem attīstīties un pēc kādām pazīmēm saprast, ka ir jādomā par profesionālās palīdzības saņemšanu.

Seminār vadīs Inese Sadauska – klīniskā psiholoģe, kura guvusi pieredzi gan konsultējot pieaugušos, pusaudžus un bērnus, gan veidojot un vadot apmācības speciālistiem. Patlaban viņa turpina papildināt zināšanas, studējot klīnisko psiholoģiju Latvijas Universitātes doktorantūrā, kā arī pēdējos trīs gadus apgūstot kognitīvi biheiviorālo terapiju.

 

Pieteikties semināram var, aizpildot anketu https://ej.uz/3464

0 komentāri

Atstāj komentāru

Vēlies pievienoties diskusijai?
Piedalies diskusijā!

Atstāj komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *