Darbs Latvijā: padomi un viltības, kā atrast labu darbu Latvijā

Seminārs angļu valodā ārzemju studentiem «Darbs Latvijā: padomi un viltības, kā atrast labu darbu Latvijā»

Otrdien, 4. februārī, no plkst. 16.30 līdz 18.00 Rīgas Tehniskās universitātes Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes 115. auditorijā, Āzenes ielā 12/1 notiks seminārs par darbu Latvijā.

Seminārs tiek organizēts sadarbībā ar SIA «Cabot Latvia». Šis uzņēmums ir «Cabot Corporation» biznesa pakalpojumu centrs, kas nodrošina grāmatvedības, finanšu, iepirkumu, pārdošanas, klientu apkalpošanas, transporta, IT, datu pārvaldes un citus procesus «Cabot» uzņēmumiem Eiropā, Tuvajos Austrumos un Āfrikā.

Semināra mērķis ir sniegt informāciju par to, kā darba tirgus darbojas Latvijā.

Galvenie temati:

• Latvijas darba tirgus;
  • Kādus darbiniekus meklē darba devēji;
  • Kā vislabāk sevi prezentēt potenciālajam darba devējam.

Semināru vadīs Marija Gendriksone, «Cabot Corporation» talantu piesaistes vadītāja , viņa personāla atlases jomā strādā kopš 2012. gada. Semināra laikā viņa dalīsies savā pieredzē un atbildēs uz semināra dalībnieku jautājumiem.

Semināra valoda: angļu.

Dalībnieku skaits ir ierobežots, tāpēc lūgums pieteikties savlaicīgi. Pieteikšanās semināram notiek, aizpildot elektronisko veidlapu

Lai iegūtu papildu informāciju, sazinieties ar eva.patmalniece@rtu.lv