Zinātniskā konference ASBBMC 20′ “Business and Finance: Multi-perspectives of the Digital Age”

2020.gada februārī ( no 18.02.-20.02.) plkst. 10:00 Banku augstskolā norisināsies konference ASBBMC 20′ “Business and Finance: Multi-perspectives of the Digital Age”.
Laipni tiek aicināti gan pētnieki, gan docētāji, gan doktoranti, kuru zinātniskās darbības intereses atbilst konferences tematiskajam ietvaram. U\zsvars liek likts uz to, ka labprāt iepazīsimies nevien ar ekonomikas, vadības, finanšu, tostarp organizāciju teoriju pārstāvju veikumu, bet arī ar starpdisciplināru piedāvājumu, kas raksturo digitalizācijas radītos efektus šajās un citās līdzīgās jomās.
Konference paredz arī tādu formātu, kā “konference kā platforma” – to piedāvājam kā nodalītu sesiju starptautiskām zinātnisko institūciju pētniecības vai zināšanu alianšu projektu grupām, nodrošinot videokonferenču vai ieraksta iespējas.
Konferencē ir iespēja piedalīties gan ar ziņojumu, gan postera prezentāciju formā, savukārt uz konferences prezentāciju pamata sagatavotos zinātniskos rakstus rīkotāji pēc konferences (iesniegšana kārtējam numuram līdz aprīļa sākumam) publicē zinātniskajā žurnālā “Journal of Business Management” (Ebsco, etc.).
Vairāk informācijas un pieteikšanās ŠEIT.

0 komentāri

Atstāj komentāru

Vēlies pievienoties diskusijai?
Piedalies diskusijā!

Atstāj komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *