Vieslekcija ar RTU absolventu Enno Enci

RTU Karjeras atbalsta un pakalpojumu nodaļa sadarbībā ar RTU Absolventu asociāciju organizē vieslekciju ciklu, kurā ar saviem stāstiem aicinās dalīties dažādu nozaru un jomu RTU absolventus.

Kā pirmais ar savu stāstu dalīsies RTU IEVF Biznesa un inovāciju studiju programmas absolvents, uzņēmuma MILZU! dibinātājs un saimnieks un RTU Absolventu asociācijas valdes loceklis Enno Ence.

MILZU! – tas ir stāsts par milzu uzņēmību, degsmi un zināšanām. Tas ir stāsts, kas apliecina: ja biznesa projektam pieiet ar lielu degsmi, enerģiju un prātu, ievērojot mārketinga zinātnes principus, var radīt patiešām veiksmīgus produktus, sasniegt labus rezultātus un pat konkurēt ar pasaules gigantiem. “MILZU!” ir ģimenes uzņēmums, kas 2014. gada septembrī sāka ražot veselīgas, no dabiskām izejvielām, šķiedrvielām bagātas pilngraudu pārslas. Šobrīd “MILZU!” sortimentā ir no kviešiem un rudziem ražotas graudaugu pārslas, kā arī jauns produkts – ekoloģiskās “MILZU!” pārslas. Uzņēmums ir lielākais rudzu pilngraudu pārslu ražotājs Baltijas valstīs.

Vieslekcija norisināsies 30. novembrī plkst. 18:00 Inženierekonomikas un vadības fakultātes (Kalnciema ielā 6) 411. kabinetā.
0 komentāri

Atstāj komentāru

Vēlies pievienoties diskusijai?
Piedalies diskusijā!

Atstāj komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *