Seminārs studentiem «Darba algas Latvijā jaunajiem speciālistiem»

Otrdien, 5. novembrī, no plkst. 16.30 līdz 18.00 Rīgas Tehniskās universitātes Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes 320. auditorijā, Paula Valdena ielā 3/7 notiks seminārs studentiem «Darba algas Latvijā jaunajiem speciālistiem».

Lekcijā runāsim par jauniešu iespējām darba tirgū – ko sagaida darba devēji, ko – jaunieši, uzsākot darba gaitas, kāda ir reālā darba tirgus situācija un kāds būtu adekvāts atalgojums.

 

Lekcijas galvenie temati:

  • tirgus situācija,
  • jauniešu nodarbinātība,
  • atalgojums un citi bonusi,
  • prakses iespējas un pieredzes gūšanas vietas,
  • vēlamā darbinieka – jaunieša portrets.

Lekciju vadīs Dace Kreicmane un Kaspars Kotāns. D. Kreicmane ir «CV-Online Latvia» vecākā personāla atlases projektu vadītāja ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi personālvadībā un komandas līderībā finanšu jomā. Specializējusies finanšu, pārdošanas, IT un vadītāju personāla atlasē dažādām biznesa jomām. D. Kreimanei ir maģistra grāds personāla vadībā, «CV-Online Latvia» pievienojusies 2018. gadā. K. Kotāns ir «CV-Online Latvia» Personāla atlases nodaļas vadītājs ar 15 gadu pieredzi personāla atlasē, novērtēšanā un karjeras konsultēšanā. Specializējies vadītāju, inženiertehnisko, finanšu un pārdošanas speciālistu atlasē. K. Kotānam ir maģistra grāds izglītības zinātnēs ar specializāciju cilvēku uzvedībā.

 

Pieteikšanās semināram notiek, aizpildot anketu.

 

Dalībnieku skaits ir ierobežots, tāpēc lūdzam pieteikties savlaicīgi. Apstiprinājumu dalībai seminārā jūs saņemsiet uz jūsu epastu.

Papildu informāciju iespējams saņemt, sūtot jautājumus uz e pastu eva.patmalniece@rtu.lv

0 komentāri

Atstāj komentāru

Vēlies pievienoties diskusijai?
Piedalies diskusijā!

Atstāj komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *