Psiholoģiskās veselības nedēļa

RTU Karjeras centrs aicina studentus uz semināriem Psiholoģiskās veselības nedēļas ietvaros No 7. līdz 11. oktobrim Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) notiks psiholoģiskajai veselībai veltīta nedēļa, kuras laikā norisināsies izglītojošas lekcijas un nodarbības par dažādiem tematiem, kas saistīti ar emocionālo labsajūtu un tās priekšnosacījumiem. Informatīvie pasākumi, uz kuriem gaidīti RTU studenti, norisināsies pēcpusdienās RTU Zinātniskās bibliotēkas konferenču zālē un Elektronikas un telekomunikāciju fakultātē, Āzenes ielā 12.

Pieteikšanās semināram notiek, aizpildot elektronisko anketu 

Lekcija par veselīgo ēšanu un ēšanas traucējumiem Laiks: 7.oktobris 16.30-18.30 Vieta: RTU Zinātniskās bibliotēkas konferenču zāle, P.Valdena ielā 5 Lekcijas laikā tiks runāts par ēšanas traucējumu būtību – kas tie ir, kā izpaužas un pēc kādām pazīmēm varam tos pamanīt.Vairāk uzzināsi par ēšanas traucējumu izcelsmes faktoriem, veselības komplikācijām un atbalsta iespējām Latvijā un pasaulē.Lekcijā tiks uzrunātas arī emocionālās ēšanas jautājumi, veselīgā uztura nozīme depresijas profilaksē un ārstēšanā, un citas svarīgas tēmas. Lekciju vada Jevgēnija Jansone, Reģistrētā uztura speciāliste, konsultante ēšanas traucējumu un uztura jautājumos.

Lekcija-saruna par veselīgu savstarpējo attiecību izpratni un praktizēšanu. Laiks: 8.oktobris, 17.00-18.00 Vieta: RTU Zinātniskās bibliotēkas konferenču zāle, P.Valdena ielā 5 Sarunas laikā Tev būs iespēja: – uzzināt pazīmes, kas var liecināt par neveselīgām attiecībām. – kritiski analizēt sabiedrībā valdošos stereotipus un to ietekmi uz mūsu lēmumiem, uzvedību un savstarpējo mijiedarbību; – uzzināt, kur vērsties, ja Tu vai Tavi līdzcilvēki piedzīvo neveselīgas vai pat vardarbīgas attiecības; – kopīgi meklēt veselīgus un cieņpilnus attiecību modeļus. Nodarbbu vada Madara Kanasta, Centra MARTA jaunatnes projektu koordinatore, nodarbību vadītāja.

Studijas – Uzturs – Aktīvs dzīvesveids. Laiks: 9.oktobris 16.30-18.00 Vieta: RTU Zinātniskās bibliotēkas konferenču zāle, P.Valdena ielā 5 Kā rūpēties par savu fizisko veselību saspringtajā studiju ritmā?Lekcijas laikā uzzināsi kā laika trūkums, stress, finanšu iespējas un saskarsme ar cilvēkiem ir saistīta ar fizisko veselību un veselīgo uzturu. Nāc un noskaidro, kā nekaitējot sev dzīvot aktīvi, motivēt sevi sportam un veselīgam uzturam. Nodarbību vada Flēra Pētersone, M. Sc. Bioloģijā, sabiedrības veselības speciāliste, fitnesa trenere.

Problēmas digitālajā komunikācijā. Laiks: 10.oktobris 16.30-18.00 Vieta: RTU Zinātniskās bibliotēkas konferenču zāle, P.Valdena ielā 5 Vai kādreiz piedzīvoji nepatīkamās situācijai, jo kāds interneta vidē Tevi nepareizi saprata? Šī semināra laikā runāsim par emociju paušanu, neverbālo saskarsmi un iespējamajiem pārpratumiem, komunicējot digitālajā vidē. Lekciju vada Agnese Avota, digitālā mārketinga projektu vadītāja,RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Lekcija par psiholoģisko veselību. Laiks: 11.oktobris 16.30-18.00 Vieta: Elektronikas un telekomunikāciju fakultāte, 101.auditorija Lekcijas laikā būs iespēja uzzināt par populārākām jauniešu psiholoģiskām grūtībām. Kā tās atpazīt? Kā novērst? Un kā parūpēties par savu psiholoģisko labsajūtu? Lekcija tiks ilustrēta ar reālās dzīves piemēriem no Pusaudžu resursu centra pieredzes. Lekciju vada Jānis Lapa , pusaudžu psihologs ,pusaudžu resursu centra speciālists

Papildu informāciju iespējams saņemt, sūtot jautājumus uz e-pastu: viktorija.gaina@rtu.lv
0 komentāri

Atstāj komentāru

Vēlies pievienoties diskusijai?
Piedalies diskusijā!

Atstāj komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *