Karjeras dienas apmeklētāji novērtē aktīvākos un atraktīvākos uzņēmumus

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Karjeras dienu, kas šogad pulcēja 140 uzņēmumus no 37 dažādām nozarēm, apmeklēja aptuveni 2000 RTU un citu augstskolu studenti. Šogad izstādes apmeklētāji visaugstāk novērtēja uzņēmuma «Accenture» stendu, «Kurbads» saņēma dalībnieku simpātiju balvu, bet Valsts ieņēmumu dienests (VID) atzīts par studentiem draudzīgāko iestādi.

RTU Karjeras dienas otrs apmeklētāju augstāk novērtētais stends šogad bija uzņēmuma «Printful», bet trešais – «Tele2». Studentiem draudzīgākie uzņēmumi noteikti pēc aizvadītajā gadā noslēgto prakses līgumu skaita, un aiz VID ierindojās «A.B.C.», bet trešajā vietā – uzņēmums «Binders».

Karjeras diena šogad norisinājās 22. februāri un šogad pirmo reizi bija starptautiska. Līdztekus kuplajam uzņēmumu pulkam, kurus studenti varēja iepazīt klātienē, norisinājās arī dažādi izglītojoši karjeras izziņai veltīti pasākumi.

RTU Karjeras dienu atbalstīja: MSC Shared Service Center Riga, SIA «Atea Global Services», SIA «Evolution Latvia», VISMA, AS «Emergn», «Printful Latvia AS», SIA «Kronus». Informatīvi atbalsta: Karjeras un izglītības portāls SIA «Prakse.lv», SIA «CVO Recruitment Latvia», SIA «CV-Online Latvia».

Pasākuma fotogalerija.

0 komentāri

Atstāj komentāru

Vēlies pievienoties diskusijai?
Piedalies diskusijā!

Atstāj komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *