Apmaksātas absolventu prakses iespējas

Apmaksātas absolventu prakses iespējas Eiropas Parlamenta (EP) Latvijas birojā Rīgā. Pieteikšanās līdz 2018.gada 30.novembrim. Prakses laiks 2019.gada 1.marts-31.jūlijs. Šī ir unikāla iespēja izmēģināt darbu ES institūcijā, iegūt un uzlabot savas prasmes politiskajā komunikācijā. Šis prakses laiks būs īpašs, jo sakritīs ar Eiropas vēlēšanām 2019.gada 25.maijā. Kopīgi strādāsim, lai balsot dotos pēc iespējas vairāk Latvijas iedzīvotāju. Pieejamas divas prakses vietas:
  1. Prakse pie EP preses sekretāra Latvijā
  2. Prakse pie EP sabiedrisko attiecību speciālista
Signe Znotiņa-Znota, EP preses sekretāre Latvijā, no praktikanta sagaida gatavību aktīvi iesaistīties un nodrošināt atbalstu īstermiņa vai ilgāka perioda komunikācijas projektos; gatavību un vēlēšanos ikdienā mērķtiecīgi komunicēt, t.sk., ar žurnālistiem, lai savlaicīgi un efektīvi informētu par viņu darbam svarīgiem jautājumiem, plenārsesijām, semināriem u.c. Svarīga spēja ātri pielāgoties negaidītām, arī krīzes situācijām, kas komunikācijas jomā ir ikdiena. Nepieciešamas labas angļu valodas zināšanas. Viņasprāt, prakse EP Latvijas birojā dod praktisku un intensīvu komunikācijas pieredzi – darbs pielīdzināms PR aģentūras ritmam vismaz. Prakse noteikt sniegs plašāku izpratni un padziļinās zināšanas par “Lielo Bildi” jeb to, cik ļoti ES un Latvijas lietas ir saistītas, īpaši gaidāmo vēlēšanu kontekstā.
Jolanta Bogustova un Baiba Zālīte, EP sabiedrisko attiecību speciālistes Latvijā, kā trīs galvenās praktikanta kvalitātes redz radošu domāšanu, atbildības sajūtu un vēlmi apgūt jaunas prasmes. Baiba un Jolanta ir pārliecinātas, ka pēc prakses EP Latvijas birojā jaunieši būs gatavi dažādiem komunikācijas izaicinājumiem Latvijā un starptautiskā vidē, un spēs sasniegt izcilus rezultātus, strādājot gan ar sociālajiem tīkliem, gan rīkojot pasākumus, gan komunicējot ar dažādām jauniešu un pieaugušo auditorijām.
Plašāka informācija šeit.
0 komentāri

Atstāj komentāru

Vēlies pievienoties diskusijai?
Piedalies diskusijā!

Atstāj komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *