RTU Karjeras dienai jau pieteikušies vairāk nekā 80 uzņēmumi, pieteikšanās turpinās

Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā 2. martā notiks Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Karjeras diena. Tajā darba devējiem būs iespēja klātienē uzrunāt ap 2500 potenciālo darbinieku vai praktikantu no RTU, kā arī citām Latvijas augstākās izglītības iestādēm. Karjeras diena notiek jau 14. reizi, savu dalību ir apstiprinājuši 85 uzņēmumi, un pieteikšanās turpinās.

RTU Karjeras diena ir lielākais studentu karjeras un prakses jautājumiem veltītais pasākums Latvijā. Ik gadu tajā piedalās vairāki desmiti dažādu nozaru uzņēmumu, kuri apmeklētājus iepazīstina ar darba vai prakses iespējām, dažādiem pasākumiem vai iespējām iesaistīties projektos, kā arī piedāvā daudzpusīgas aktivitātes – konkursus, testus un sniedz  konsultācijas.

Karjeras dienā aicināti piedalīties visu Latvijas augstskolu studenti un citi interesenti. Viņiem pasākuma laikā būs iespēja tikties ar uzņēmumu pārstāvjiem, lai sāktu veidot savus nākamos karjeras pakāpienus, kā arī uzzinātu informāciju par interesējošajām nozarēm un šā brīža situāciju darba tirgū.

RTU Karjeras diena ir iemantojusi plašu atpazīstamību ne tikai studentu, bet arī uzņēmumu vidū. To pierāda 2016. gada martā notikušais pasākums, ko apmeklēja gandrīz 2000 studentu un kurā piedalījās 80 uzņēmumu, pārstāvot 28 dažādas nozares. No daudziem tika saņemtas pozitīvas atsauksmes par Karjeras dienas nepieciešamību.

RTU absolventu iesaisti darba tirgū augstu novērtējuši starptautiskie eksperti, «QS Stars» universitāšu reitingā absolventu nodarbinātības kategorijā RTU piešķirot augstāko novērtējumu – piecas zvaigznes. Arī «The Times Higher Education World University Rankings 2016-17», kura rezultāti tika publiskoti 2016. gada septembrī, īpaši augstu ir novērtēta RTU sadarbību ar industriju un uzņēmējiem.

Sadarbības piedāvājums uzņēmumiem dalībai RTU Karjeras dienā.

Pieteikties dalībai RTU Karjeras dienai var, rakstot e-pastu uz karjera@rtu.lv.

Papildu informācija:    

Madara Dzene,
RTU Studentu servisa centra direktora p.i.
Tālr.: 67089025, 28298020
E-pasts: Madara.Dzene@rtu.lv

 

Informāciju sagatavoja:

Gundega Preisa,
RTU Komunikācijas nodaļas projektu vadītāja
Tālr. 67089878, 29828666
E-pasts: Gundega.Preisa@rtu.lv

0 komentāri

Atstāj komentāru

Vēlies pievienoties diskusijai?
Piedalies diskusijā!

Atstāj komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *