«Tool Fair XI #ReadyfortheRoad – Tools|Solidarity|Inclusion» apmācību ietvaros iegūta jauna pieredze

RTU Studentu Servisa centra psiholoģe-karjeras konsultante Viktorija Gaina piedalījās apmācībās “Tool Fair XI #ReadyfortheRoad – Tools|Solidarity|Inclusion”, kas norisinājās Maltā, 7.11.-12.11.2016. Brauciens notika ar Latvijas Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras atbalstu.

Tool Fair XI – #Readyfortheroad apmācības ir atvērta un aktīva vide, kurā dalībnieki no dažādām valstīm var komunicēt, veidot kontaktus, diskutēt un dalīties ar efektīvām neformālās izglītības metodēm, kas palīdz darbā ar jauniešiem. Šogad Tool Fair XI fokusējās uz darbu ar jauniešiem, kas ir pakļauti sociālās atstumtības un radikalizācijas riskam.

Pasākumā piedalījās 125 dalībnieki no Erasmus+: Jaunatne darbībā Programmas valstīm un ES Partnervalstīm. Piecu dienu garumā notika vairāk kā 70 metožu prezentācija, padziļinātās mācības notika par 30 metodēm.

Šajā apmācību seminārā Viktorija Gaina devās ne vien, lai mācītos un smeltos idejas no daudzu valstu kolēģiem, bet arī, lai dalītos pašas izstrādātājā metodē. Vienā no apmācību dienām Viktorija Gaina novadīja praktisko semināru, kur prezentēja asociatīvās kārtis “Ēnas”, kas izveidotas darbam ar emocionāli smagajām tēmām.

Kā atzina Viktorijas semināra dalībnieki, viņiem šī metode būs noderīga darbā ar jauniešiem, palīdzot veidot dialogu par emocionāli smagām situācijām (piedzīvoto vardarbību, depresiju, zaudējumiem u.t.t.), attīstot emociju atpazīšanas un vadīšanas kompetences, darbojoties cilvēktiesību laukā un veicot citas aktivitātes.

0 komentāri

Atstāj komentāru

Vēlies pievienoties diskusijai?
Piedalies diskusijā!

Atstāj komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *