Vasaras nometne «Soli pa solim: kā būt labākajam no labākajiem» 17.-20.07.2014

No 17. līdz 20. jūlijam jau piekto gadu pēc kārtas notika studentu bezpeļņas organizācijas BEST-Riga un RTU Karjeras centra kopīgi rīkotā nometne RTU studentiem «Step by Step: How to be the BEST of the BEST» («Soli pa Solim: Kā būt labākajam no labākajiem»).
Nometnes mērķis ir tās dalībniekiem, RTU studentiem, četru dienu laikā sniegt iespēju speciālos treniņos pilnveidot savas personiskās prasmes, attīstīt komunikācijas, prezentēšanas spējas, tikties ar pieredzes bagātiem uzņēmumu pārstāvjiem, kā arī pilnvērtīgi pavadīt laiku, iepazīstot citus RTU studentus un citas jauniešu organizācijas.
Nometnes ietvaros norisinājās situācijas analīzes uzdevumi sadarbībā ar Kandavas novada domi, ar kuru palīdzību studentiem bija iespēja iepazīties ar domē ikdienā sastopamām situācijām, jaunām inovācijām un paplašinājumiem, kā arī izmēģināt savas prasmes, tās risinot. Nometnes laikā norisinājās arī dažādas vieslekcijas, personālās izaugsmes treniņi, kā arī sporta un kultūras aktivitātes.
Izglītojošos seminārus jeb personālās izaugsmes treniņus un nodarbības vadīja starptautiskie studentu organizācijas BEST (Board of European Students of Tehnology) treneri. Nometne norisinājās angļu valodā, tādējādi dalībniekiem bija iespēja uzlabot savas svešvalodu zināšanas.
Nometni «Step by Step: How to be the BEST of the BEST» atbalstīja Rīgas domes izglītības, kultūras un sporta departaments, Kandavas novada dome, uzņēmumi – ATEA Global Services un Manpower. Kā arī gardus produktus nometnei piedāvāja uzņēmums ELPA un FLORA.