Vasaras nometne «Soli pa solim: kā būt labākajam no labākajiem» 13.-16.08.2015

No 13. līdz 16. augustam jau sesto  gadu pēc kārtas norisinājās jauniešu organizācijas BEST-Riga (Board of European Students of Tehnology, local group Riga) un Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Karjeras centra kopīgi rīkotā vasaras nometne RTU studentiem: «Step by Step: How to be the BEST of the BEST» («Soli pa solim: Kā būt labākajam no labākajiem»), kura šogad norisinājās Jelgavā jauniešu mītnē «Jaunlīdumi».

Studenti pavadīja neaizmirstamu nedēļas nogali, apgūstot dažādas personālās izaugsmes prasmes par tēmām: komunikācija, produktivitāte, prezentācijas prasmes, komandas darbs, emocionālā inteliģence, vienošanās un pārliecināšana. Jāuzsver, ka visu iemācīto treniņu/semināru programmā, studenti varēja pielietot SIA «Prakse.lv» situācijas analīzes uzdevuma risināšanai nometnes pēdējās dienās.

Projekts tika īstenots ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentauzņēmuma«Atea Global services» un «Cytec Global Business services» atbalstu. Gardus produktus nometnes dalībniekiem un organizatoriem piedāvāja «Latvijas Maiznieks».