Uzņēmējdarbības interesentu forums «BIZNESA SULA» 26.11.2013

Uzņēmējdarbības forums «Biznesa sula» norisinājās 26. novembrī restorānā «Pasēdēt», Stabu ielā 10, 2. stāvā ar divu zīmolu – «John Neeman Tools» un «Groobe» pārstāvjiem, kuri stāstīja par savu biznesa pieredzi amatniecībā.

Uzņēmums «John Neeman Tools» rada rokām darinātus asus priekšmetus – medību un virtuves nažus, namdaru instrumentus – cirvjus un kaltus, kā arī ādas jostas vīriešiem. Instrumentiem un nažiem ir unikāli rokām kalti asmeņi, rokturi no koka un ādas makstis drošākai pārnēsāšanai un glabāšanai. «John Neeman Tools» mērķis ir apvienot Latvijas un Baltijas labākos amatniekus zem viena amatniecības zīmola un radīt pasaulē augstākās kvalitātes meistardarbus, pēc kuriem pieprasījums jau šodien aptver visu plašo pasauli.
Savukārt «Groobe»  ir Latvijā dzimis dizaina zīmols, kas tapis no dzimtas uzvārda, vienpadsmit paaudzēs atklājot gan amatnieku, gan citu jomu meistaru dzīvesstāstus.

Zīmols apvieno dzimtas amatnieku prasmes ar mūsdienu zināšanām, radot mēbeles dzīves un darba telpas labiekārtošanai un pilnveidošanai. Viņu pirmā radītā kolekcija – konstruktors EQUUS ir mēbeles, kuras klients var salikt pats. Katra mēbele ir no koka un viegli pārveidojama, tām nav nepieciešamas skrūves un līme, kas tās padara dabai vēl draudzīgākas. Videi draudzīgas mēbeles savā vienkāršībā un funkcionalitātē. Uzņēmuma pārstāvis dalīsies biznesa zināšanās par šādu inovatīvu mēbeļu tirdzniecību, idejas pārdošanu un šķēršļiem savā tirgus nozarē.