Uzņēmējdarbības interesentu forums «BIZNESA SULA» 22.04.2015

Trešdien, 22. aprīlī, SEB bankas Konferenču centrā notika Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Karjeras centra organizētais un ar SEB bankas atbalstu veidotais sezonas pēdējais uzņēmējdarbības interesentu forums «Biznesa sula», kurā šoreiz par savu biznesa pieredzi stāstīja personalizēta funkcionālo apģērbu ražošanas uzņēmuma «MINTprint» dibinātājs, RTU absolvents Mārtiņš Līsmanis un bērnu radošo izpausmju veicinošo rotaļlietu zīmola «DIP DAP» līdzīpašniece Sanita Giptere.

2013. gadā M. Līsmanis ieguva RTU Studentu biznesa inkubatora atbalstu savai biznesa idejai par personalizēta funkcionālo apģērbu ražošanas uzņēmuma izveidi. Pašlaik auduma apdrukas uzņēmums «MINTprint», kas nodrošina ar tekstila apdrukām Latvijas modes zīmolus, ražo sporta formas pēc individuāla pasūtījuma un palīdz jaunajiem uzņēmējiem izstrādāt inovatīvus produktus. Uz šo brīdi uzņēmumā strādā pieci cilvēki un tiek plānots piesaistīt jaunus darbiniekus, lai realizētu plānotos projektus un ieviestu jaunus tehniskos risinājumus.

«DIP DAP» ir Kuldīgā radīts zīmols, kas plašāk pazīstams ar bērna attīstības veicinoša skrejriteņa ražošanu. Skrejriteņi tiek izgatavoti, apvienojot modernu dizainu ar augstas kvalitātes materiāliem. Uzņēmums veiksmīgi darbojas kopš 2010. gada un klientiem piedāvā arī citas bērnu radošo izpausmi veicinošas rotaļlietas.