Uzņēmējdarbības interesentu forums «BIZNESA SULA» 10.02.2015

2014. gada 10. februārī restorāna «Dārzs» telpās notika Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Karjeras centra organizētais un ar SEB bankas atbalstu veidotais uzņēmējdarbības interesentu forums «Biznesa sula».

Astoņpadsmitajā foruma tikšanās reizē par savu biznesa pieredzi stāstīja delta robota 3D printeru ražošanas un pārdošanas uzņēmuma «Mass Portal» vadītājs Jānis Grīnhofs un bezvada mikrofona zīmola «Catchbox» viens no radītājiem un RTU Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes absolvents Miķelis Studers.

SIA «Mass Portal» ražotie delta 3D printeri no citiem atšķiras ar ātrdarbību, zemu vibrāciju un trokšņu līmeni, kā arī elegantu un atturīgu industriālo dizainu. Tie piemēroti lietošanai mājās, skolā un birojā. Uzņēmums klientiem Latvijā nodrošina apmācību, printeru vadības programmatūru un lietotāja rokasgrāmatu latviešu valodā.

«Catchbox» ir bezvadu mikrofons, kas iebūvēts mīkstā auduma kubā, lai to konferencēs varētu «mētāt» no viena runātāja pie nākamā. 2014. gada nogalē uzņēmums savu ražotni pārcēla no Somijas uz Latviju.