RTU Zelta fonda studentu apsveikšanas ceremonija 18.09.2014

18. septembrī, Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) svinīgā ceremonijā tika paziņoti to 97 izcilāko absolventu vārdi, kas iekļauti RTU Zelta fonda izlasē. Deviņi no viņiem saņēma RTU Absolventu asociācijas sarūpētas ceļazīmes ekskursijā uz Eiropas Parlamentu Briselē (Beļģija), kur viņiem arī paredzēta pieņemšana pie RTU Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūta (SESMI) absolventa Valda Dombrovska.

RTU Zelta fonds izveidots, lai cildinātu izcilākos RTU absolventus, informētu sabiedrību par viņu sasniegumiem un veicinātu absolventu karjeras izaugsmi. Veidojot Zelta fonda izlasi, tiek ņemta vērā ne tikai absolventa vidējā atzīme, bet arī studiju laikā veiktās sabiedriskās aktivitātes, panākumi zinātnē un sportā. Kandidātus iekļaušanai RTU Zelta fondā izvirza studiju programmu direktori sadarbībā ar RTU Karjeras centru.

Absolventu zelta izlase ik semestri tiek publicēta RTU mājaslapā, kā arī īpašā RTU Zelta fonda informatīvajā izdevumā, kuru saņems RTU Karjeras centra sadarbības uzņēmumi.

Projekta lieldraugi ir «Swedbank» AS un AS «Latvenergo». Draugi – AS «Olainfarm» un SIA «C.T.Co».