RTU Zelta fonda studentu apsveikšanas ceremonija 15.09.2016

Ceturtdien, 15. septembrī, Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) svinīgā ceremonijā tika paziņoti to 89 izcilāko absolventu vārdi, kas iekļauti RTU Zelta fonda izlasē. Kopumā šogad Zelta fonda izlasei tika izvirzīti 159 RTU absolventi.

Pasākumā piedalījās un klātesošos uzrunāja RTU zinātņu prorektors profesors Tālis Juhna, RTU Absolventu asociācijas valdes priekšsēdētājs Kārlis Kamradzis, AS «Olainfarm» Pētniecības un attīstības departamenta direktors Vilnis Liepiņš un citi.

RTU Absolventu asociācija visiem 89 absolventiem piešķīra bezmaksas biedra statusu, savukārt Eiropas Parlamenta deputāti Inese Vaidere, Krišjānis Kariņš un Atis Pabriks sveica 12 RTU Zelta absolventus, dāvinot bezmaksas braucienus uz Briseli. Tiks izvēlēti dažādu fakultāšu un dažādu specialitāšu studenti, kuri Briselē varēs vairāk iepazīt aktualitātes likumdošanā viņu studiju laikā apgūtajās jomās.

RTU Zelta fonds izveidots, lai cildinātu izcilākos RTU absolventus, informētu sabiedrību par viņu sasniegumiem un veicinātu absolventu karjeras izaugsmi. Veidojot Zelta fonda izlasi, tiek ņemta vērā ne tikai absolventa vidējā atzīme, bet arī studiju laikā veiktās sabiedriskās aktivitātes, panākumi zinātnē un sportā. Kandidātus iekļaušanai RTU Zelta fondā izvirza studiju programmu direktori sadarbībā ar RTU Karjeras centru. Šobrīd RTU Zelta fonda reģistrā ir iekļauti jau 564 RTU absolventi.

Projekta atbalstītāji ir AS «Latvenergo» un AS «Olainfarm».