RTU Studentu biznesa inkubatora labāko ideju paziņošana 13.03.2013

2013. gada 13. martā Swedbank Centrālajā ēkā notika 10 ideju paziņošana, kas ir iekļuvušas RTU Studentu biznesa inkubatorā un tika paziņotas trīs labākās idejas, kas saņems finansējumu. Konkursa komisijas galveno atzinību izpelnījās ideja ražot trīsdimensiju printerus un nodrošināt 3D printēšanas pakalpojumus – AS «Swedbank» atbalsts 500 latu vērtībā, otro vietu un 250 latu ieguva ideja par personalizēta sporta apģērba ātrās ražošanas darbnīcas izveidi, savukārt trešo vietu – ideja izveidot multifunkcionālu un interaktīvu pirmskolas vecuma bērnu rotaļlietu – palielinātu puzli, no kuras gabaliem var veidot miniatūru pilsētu. Šis projekts saņems 150 latu atbalstu. Saskaņā ar RTU Studentu biznesa inkubatora nolikumu visu desmit biznesa ideju autori uz gadu saņems tiesības bez maksas izmantot pilnībā aprīkotas biroja telpas, gadu būs pieejami arī bezmaksas sakaru, grāmatvedības un sekretariāta pakalpojumi, kā arī juridiskās, mārketinga un produktu tehnoloģiju pilnveides konsultācijas.