RTU Studentu biznesa inkubatora ideju autoru tikšanās ar mentoriem 18.04.2015

RTU Studentu biznesa inkubatora uzņēmums «Green Zebra» dosies uz Norvēģiju

Sestdien, 18. aprīlī, Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) notika 2014. gada RTU Studentu biznesa inkubatora noslēdzošā tikšanās reize. Tajā inkubatora ideju autori prezentēja gada laikā sasniegtos rezultātus, kā arī Rīgas Hanzas Rotari kluba un Kongsbergas Rotari kluba mentori vērtēja studentu rezultātus un sniedza ierosinājumus ideju tālākai attīstībai.

Rīgas Hanzas Rotari klubs un Kongsbergas Rotari klubs sadarbībā ar Norvēģijas Karalistes vēstniecību Latvijā uzņēmumam «Green Zebra» uzdāvināja iespēju doties uz Kongsbergu Norvēģijā. Tur viņiem būs iespēja tikties ar nozares pārstāvjiem, veidot biznesa kontaktus un iegūt jaunu skatījumu par uzņēmuma tālākajām attīstības iespējām. Brauciena laikā paredzētas vairākas vizītes uzņēmumos, kā arī būs iespēja tikties ar potenciālajiem starptautiskajiem klientiem.