RTU Karjeras dienas 02.-03.04.2008

Lai prezentētu savu uzņēmumu un informētu studentus par karjeras iespējām un tendencēm pārstāvētās nozares darba tirgū, RTU Karjeras dienu laikā notika uzņēmumu pārstāvju tikšanās ar tehnisko un sociālo zinātņu studentiem.

Tiekoties ar studentiem, darba devējiem bija iespēja gan popularizēt savu uzņēmumu, gan atlasīt labākos studentus, kas pēc studijām varētu veidot savu profesionālo karjeru uzņēmumā.

Šā gadā kā jauninājums – diskusija par augstākās izglītības attīstību nākotnē starp uzņēmējiem, augstskolas administrāciju un studentiem, kuras mērķis bija uzzināt pašreizējo studentu sagatavotības līmeni ieejot darba tirgū un apzināt iespējas tuvināt augstāko izglītību reālām darba tirgus prasībām.