RTU Karjeras diena 21.03.2013

2013. gada 21.martā RTU rīkoja jau desmito Karjeras dienu «Meklējam ĪSTO – tas esi TU?», kas ir lielākais universitāšu rīkotais profesionālās orientācijas pasākums Latvijā. Dalību un vēlmi klātienē uzrunāt potenciālos darbiniekus bija apstiprinājuši 67 uzņēmumi.

RTU Karjeras diena notika BT1 Starptautiskajā izstāžu centrā, Rīgā, Ķīpsalas ielā 8. Notika uzņēmumu prezentācijas, darba interviju meistarklases un paneļdiskusija „Starpdisciplinārās izglītības nozīme konkurētspējīgu speciālistu sagatavošanā”
Diskusijas mērķis bijar izvērtēt starpdiciplināru studiju programmu, kuru ietvaros studējošie iegūst zināšanas un prasmes vairākos studiju virzienos, ieguvumu universitātei, studentiem un darba devējiem.

Paneļdiskusijā piedalījās Uldis Sukovskis, RTU mācību prorektors; Sanda Lapiņa, IZM valsts sekretāre; Ivars Puksts, uzņēmuma „Exigen Services” valdes priekšsēdētājs, Claudo Rivera, Rīgas Biznesa skolas bakalaura programmas direktors; Juris Iljins, RTU students. Diskusiju vadīja Ansis Bogustovs.

Dalībnieki atbildēja uz jautājumu, kuros sektoros un kāpēc starpdisciplinaritātei ir pieaugoša nozīme, kāda ir visveiksmīgākā nozaru apvienojuma kombinācija, kā starpdisciplināru izglītību ieguvis students kotējas darba tirgū. Bija iespēja uzdod jautājumus diskusijas dalībniekiem.