Uzņēmējdarbības interesentu forums «BIZNESA SULA» 29.04.2014

2014. gada 29. aprīlī notika RTU Karjeras centra uzņēmējdarbības interesentu forums «Biznesa sula», kurā ar savu pieredzi dalījās aromātisko sveču «Munio Candela» un velosipēdu ražotāju «Ērenpreiss» pārstāvji.

«Munio Candela» kopš 2007. gada ražo dabai draudzīgas, pievilcīgas un savā vienkāršībā elegantas aromātiskās sveces, kuras var iegādāties arī pāri Atlantijas okeānam. Par eksporta tirgiem un to īpatnībām forumā stāstīja «Munio Candela» eksporta pārdošanas vadītāja Kristīne Rutkovska. Savukārt «Ērenpreisa» velosipēdi tika ražoti jau kopš tālā 1922. gada, bet pēc 70 gadu pārtraukuma uzņēmums «Ērenpreiss Original» turpina tradīciju, un par veloražotnes atjaunošanu pieredzē dalījās tās pārstāvis Toms Ērenpreiss.

Uzņēmējdarbības forumu «Biznesa sula» 2013./2014. studiju gadā atbalsta SEB banka. Forums notiek kopš 2011. gada, un tajā uzņēmēji satiekas ar studentiem – topošajiem uzņēmējiem, lai dalītos savā veiksmes formulā, kas ir sniegusi iespēju realizēt kādu biznesa ideju. Forumā tiek nodrošināta piemērota vide jaunu kontaktu veidošanai un jau esošo nostiprināšanai. Pieredzējušie uzņēmumu vadītāji un topošie uzņēmēji diskutē par jauno uzņēmumu izaugsmes iespējām Latvijā, investīciju piesaisti, inovatīvu ideju attīstību Latvijas tirgū, mazo un vidējo uzņēmumu lomu jaunu darbavietu veidošanā.