Uzņēmējdarbības interesentu forums «BIZNESA SULA» 01.12.2015

Otrdien, 1.decembrī Rīga, Kalnciema kvartālā notika Karjeras centra organizētais uzņēmējdarbības interesentu forums «Biznesa sula», kurā par savu biznesa pieredzi stāstīja pirmās kaķu kafejnīcas Latvijā «Minka Cat Cafe» īpašnieces Laura Pūce un Zane Kurme un dizaina produktu uzņēmuma «RixWood» īpašnieks Kalvis Kārkliņš. Foruma atbalstītājs – SEB banka.

Tuvajā Pārdaugavā esošajā Latvijas pirmajā kaķu kafejnīcā «Minka Cat Cafe» uz vietas ir pieci kaķi, kurus iestādes saimnieces adoptējušas dzīvnieku aizsardzības biedrībā «Ķepu-Ķepā». «Minka Cat Cafe» īpašnieču Lauras Pūces un Zanes Kurmes mērķis ir ne tikai sniegt iespēju baudīt relaksējošo mieru, ko sniedz kaķi, bet arī veicināt dzīvnieku adopciju un cilvēku rūpes par pamestajiem kaķiem – kafejnīcā «Minka Cat Cafe» var iegūt izglītojošu informāciju par patversmju darbu Latvijā un to, kā katrs no mums var palīdzēt tiem dzīvniekiem, kuri palikuši bez mājām.

Dizaina produktu uzņēmumā «RixWood» ražo koka smokingus, poučus un miziņas «iPhone» telefoniem, kas ir augstvērtīgs meistaru roku darbs. Tie ir videi draudzīgi, jo darināti no koka un otrreiz pārstrādātiem materiāliem, turklāt par katru pārdoto produktu «RixWood» iestāda divus kokus publiskā vietā un 6% ziedo labdarībai. Uzņēmuma «RixWood» pārstāvji paši par sevi saka, ka uzņēmumā ieliek savu kaisli un uzticību visam, ko dara, jo uzskata, ka tas ir īstais veids, kā strādā lietas.