Uzņēmējdarbības interesentu forums «BIZNESA SULA» 01.10.2015

Ceturtdien, 1.oktobrī RTU Karjeras centrs un SEB banka veiksmīgi atklāja jaunās sezonas pirmo uzņēmējdarbības interesentu forumu «Biznesa sula», kurā par savu biznesa pieredzi stāstīja radošās uzņēmējdarbības pārstāvis Edgars Viļums no «GIGI bloks» un Latvijas graudaugu pārslu zīmola «MILZU!» īpašnieks, RTU absolvents Enno Ence. 

Uzņēmuma «GIGI bloks» produkts ir lielizmēra celtniecības klucīši, kas ražoti no videi draudzīga un izturīga kartona un domāti bērnu radošo izpausmju sekmēšanai. Ideja radusies uzņēmējiem Ilonai un Edgaram Viļumiem, darbojoties ar savu piecgadīgo meitu. «GIGI bloks» rotaļlietas attīstošās īpašības starptautiski apliecinājis Dānijas sertificēšanas centrs «Excellent Play». Ievērojams sasniegums ir arī iegūtā otrā vieta 2014. gada pasaules līmeņa konkursā «Creative Business Cup», kura žūrija par uzņēmēju ideju teikusi: «GIGI bloks» komanda no ikdienā izmantojamajiem materiāliem radošā procesā radījusi kaut ko neordināru.»

Zīmols «MILZU!» ir radīts, lai klientiem piedāvātu kvalitatīvas, dabīgas graudaugu pārslas, kuras ražotas no vietējām izejvielām ar samazinātu cukura daudzumu kā veselīga alternatīva līdzīgiem produktiem. Kuldīgas ģimenes uzņēmuma «MILZU!» pārslas jau pirmajā pusgadā nonākušas veikalu tīklu plauktos, un šobrīd veiksmīgi konkurē ar ārvalstu produkciju. «MILZU!» ir bioloģiski sertificēta ražotne un tuvākajā nākotnē klienti varēs baudīt arī «BIO»  līnijas produktus. «MILZU!» plāno paplašināt darbību, apgūstot Skandināvijas tirgu, kā arī paredzēts uzsākt jaunu produktu ražošanu.