RTU Karjeras diena 03.03.2016

3. martā, Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notikušajā Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Karjeras dienā jau 13. gadu Latvijas studenti varēja sākt veidot savu nākamo karjeras posmu, tiekoties ar vairāk nekā 80 uzņēmumiem, kuri pārstāvēja 28 dažādas nozares. Šogad Karjeras dienu apmeklēja gandrīz 2000 interesentu.

Pasākuma apmeklētājiem – potenciālajiem darba ņēmējiem un praktikantiem – bija iespēja apmeklēt uzņēmumu atsevišķos stendus, kā arī viņi varēja piedalīties dažādos konkursos un saņemt vērtīgas balvas.

Savukārt «CV Market» stendā jomas profesionāļi konsultēja CV satura veidošanā un uzlabošanā, palīdzēja sagatavoties darba intervijām, atbildēja uz dažādiem ar darba meklēšanu saistītiem jautājumiem, kā arī palīdzēja izvēlēties atbilstošākās profesijas, skaidrojot to nozīmīgumu darba tirgū.

Pasākumā notika arī trīs semināri: «Pārliecības un pieņēmumi par sevi un karjeru, to loma karjeras attīstībā», «Līderis manī» un «Pētījuma «Studentu pieredze darba un prakses meklēšanā» 2015. gada rezultāti». Seminārus vadīja nozaru pārstāvji, kuri dalījās pieredzē un zināšanās. Paralēli izstādei notika arī RTU Attīstības fonda izdevuma «Praktikanta rokasgrāmata» un SIA «Atea Global Services» prezentācijas.

RTU Karjeras dienu atbalstīja: SIA «Atea Global Services» un SIA «Lattelecom». Informatīvie atbalstītāji: lielākais Latvijas karjeras un izglītības portāls SIA «Prakse.lv», SIA «CVO Recruitment Latvia», SIA «CV-Online Latvia» un «CV Market».