Konkursa «Pierādi sevi vasarā! 2015» noslēguma pasākums 27.08.2015.

2015.gada 27.augustā RP SIA «Rīgas satiksme» (Rīgā, Brīvības ielā 191) telpās notika RTU Attīstības fonda un RTU Karjeras centra rīkotā prakses stipendiju konkursa «Pierādi sevi vasarā!» noslēguma pasākums, kurā piedalījās RTU Attīstības fonda un RTU Karjeras centra pārstāvji, konkursa uzvarētāji un sadarbības partneri.

Šīs vasaras sākumā RTU studentiem bija iespēja piedalīties konkursā, lai pretendētu uz prakses vietām kādā no pieciem dažādu nozaru uzņēmumiem. Kopumā tika piešķirtas prakses vietas 14 studentiem, kuriem bija iespēja pielietot augstskolā gūtās teorētiskās zināšanas, darbojoties nozares vadošajos uzņēmumos. Ar uzņēmumu atbalstu studenti saņēma arī praktisko iemaņu veicināšanas stipendijas 200 EUR vērtībā.