ATCELTS! Personīgā zīmola veidošana LinkedIn

Tā kā Latvijā ir ieviesta ārkārtas situācija, lai ierobežotu «Covid-19» vīrusa izplatību, pasākums ir atcelts uz nenoteiktu laiku. Trešdien, 18. martā, plkst. 16.30 notiks seminārs par personīgā zīmola veidošanu sociālo mediju vietnē LinkedIn. Šis jautājums mūsdienās ir īpaši aktuāls, jo darba devēji par potenciālajiem darbiniekiem arvien biežāk informāciju meklē arī sociālo mediju vietnēs. Seminārā runāsim, kā mērķtiecīgi un pareizi veidot savu personīgo zīmolu interneta vidē, lai tas palielinātu veiksmīgas karjeras un uzņēmējdarbības izredzes nākotnē. Semināra galvenie temati:
  • kā jāizskatās profesionālam LinkedIn profilam;
  • kādas ir tā izmantošanas iespējas profesionālo mērķu sasniegšanai;
  • populārākās pašprezentācijas un komunikācijas kļūdas;
  • jaunākās tendences LinkedIn-ā.
Semināru vadīs Inga Daliba, personīgās zīmolvedības konsultante, personāla atlases un konsultāciju uzņēmuma «DarbaGuru» un «Personīgās zīmolvedības akadēmija» radītāja un vadītāja, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras un «Business Network International» biedre, grāmatas «Personāla atlases mārketings: kā rekrutēt veiksmīgāk. Facebook, LinkedIn un tīklošanas izmantošana kandidātu uzrunāšanai» autore, sertificēta Genos International emocionālās inteliģences (EQ) praktiķe. Pieteikšanās semināram notiek, aizpildot elektronisko anketu Semināra norises telpa: Rīgas Tehniskās universitātes Arhitektūras fakultātes 115. auditorija, Ķīpsalas iela 6. Papildu informāciju iespējams saņemt, sūtot jautājumus uz e pastu eva.patmalniece@rtu.lv.