ATCELTS! Darba intervija – kā pārliecinoši sevi prezentēt darba devējam

Tā kā Latvijā ir ieviesta ārkārtas situācija, lai ierobežotu «Covid-19» vīrusa izplatību, pasākums ir atcelts uz nenoteiktu laiku. Otrdien, 24. martā, plkst. 16.30 notiks seminārs par pārliecinošu sagatavošanos un sniegumu darba intervijā. Šis jautājums mūsdienās ir īpaši aktuāls, jo jauniešiem ir svarīgi iegūt vērtīgu pirmo darba pieredzi, lai būtu profesionālāki un konkurētspējīgāki nākotnē. Bet lai tiktu pie pirmās darba pieredzes – ir jābūt pamanāmam un jāsaņem darba piedāvājums. Seminārs organizēts sadarbībā ar IT programmatūru izstrādes un biznesa konsultāciju uzņēmumu Emergn. Seminārā pārrunāsim, ko sagaida darba devējs no intervijas, kā jaunieši vislabāk var sagatavoties darba intervijai un pārliecinoši sevi prezentēt. Semināra galvenie temati:
  • CV atlase no darba devēja perspektīvas – kā Tavs CV būtu pamanāms starp daudziem;
  • Sagatavošanās darba intervijai;
  • Darba intervijas jautājumu un uzmanības uzdevumu izspēle;
  • Ko darīt un ko nedarīt darba intervijā;
  • Kā pozitīvi palikt atmiņā darba devējam.
Semināru vadīs: Lāsma Indrijaite – «Emergn» talantu piesaistes speciāliste. Pieteikšanās semināram notiek, aizpildot elektronisko anketu Semināra norises telpa: Rīgas Tehniskās universitātes Arhitektūras fakultātes 115. auditorija, Ķīpsalas iela 6. Papildu informāciju iespējams saņemt, sūtot jautājumus uz e pastu eva.patmalniece@rtu.lv.