RTU aicina uzņēmējus iepazīties ar sadarbības iespējām

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) aicina uz tikšanos dažādu nozaru uzņēmumu pārstāvjus, lai iepazīstinātu ar daudzveidīgām sadarbības iespējām ar universitāti. Par saviem darbības virzieniem un iespējamām sadarbības formām uzņēmējus 17. februārī informēs pārstāvji no vairākām RTU struktūrvienībām.

Uz tikšanos, kas notiks 17. februārī plkst. 15.00 RTU Konferenču zālē, Āzenes ielā 6, 11. stāvā, īpaši gaidīti uzņēmumu attīstības, kā arī personāla nodaļu speciālisti. Ar saviem sadarbības piedāvājumiem uzņēmumu pārstāvjus iepazīstinās RTU Dizaina fabrikas, Karjeras centra, Attīstības fonda, Absolventu asociācijas pārstāvji.

Ar Dizaina fabrikas starpniecību uzņēmēji var aicināt studentus risināt konkrētas uzņēmuma problēmas un piedalīties dažādos atvērtajos izaicinājumos, radot jaunas idejas un tehnoloģijas, kā arī attīstīt ilgtermiņa sadarbību ar universitāti pētniecības jomā un īstenot citas aktivitātes.

RTU Karjeras centra aktivitātes saistītas ar studentu karjeras izglītības jautājumiem; centrs rīko Karjeras dienu, ļaujot ik gadu studentus – potenciālos darbiniekus vai praktikantus klātienē satikt ap 140 uzņēmumu pārstāvjiem, piedāvā studentiem izglītojošas lekcijas un seminārus, kā arī karjeras speciālista un psihologa konsultācijas. Sadarbībā ar RTU Attīstības fondu uzņēmēji studentiem var piedāvāt prakses vietas, organizēt praktisko iemaņu veicināšanas, stipendiju, zinātnisko darbu konkursus un citas aktivitātes. Savukārt, Absolventu asociācija uzņēmējus iepazīstinās ar studentu un absolventu digitālo platformu «RTUconnect», kas paver iespējas tīkloties un meklēt studentus un absolventus, iesaistīties mentoringa programmā, reklamēties un piedāvāt dažādas vakances, u.c.

Lai pieteiktos pasākumam, lūgums aizpildīt anketu.

Uzņēmēji jau pirms pasākuma aicināti izmantot RTU piedāvātās sadarbības iespējas:

• RTU Dizaina fabrika vērienīgā projektā «Inovāciju granti studentiem», kas vērsts uz uzņēmējspēju un inovatīvās domāšanas veicināšanu studentos, piedāvā jaunu aktivitāti – zinātnisko pētījumu komercializācijas apmācības «Co.LAB». Apmācībās komandās apvienojas uzņēmīgākie doktoranti un industrijas partneri, lai strādātu pie pētījuma komerciālā potenciāla noteikšanas. Aktivitātei aicināti pievienoties industrijas partneri, kuri vēlas piedalīties programmā, apgūt tehnoloģiju pārneses procesu, iepazīt zinātnes potenciālu un izveidot jaunu komandu nākamajam veiksmes stāstam. Lūgums visiem interesentiem līdz 15. februārim sazināties ar Lieni Briedi, rakstot uz e-pastu liene.briede@rtu.lv

• Norit pieteikšanās RTU Karjeras centra organizētajai Karjeras dienai, kas norisināsies 6. martā Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā un pulcēs vairāk nekā 120 uzņēmumu pārstāvjus un ap 2000 apmeklētāju. Vairāk par dalības nosacījumiem sadarbības piedāvājumā.

• RTU Attīstības fonds piedāvā jau laicīgi plānot vasaras mēnešus un šajā laikā piesaistīt savā uzņēmumā praktikantus, gūstot iespēju iepazīties ar topošajiem profesionāļiem no dažādām izglītības iestādēm. Lūgums visiem interesantiem sazināties ar Leldi Lozi, rakstot lelde.loze@rtu.lv.

• RTU Absolventu asociācija aicina interesentus reģistrēties studentu un absolventu digitālajā platformā «RTUconnect» un sākt izmantot platformas piedāvātās iespējas.

Papildu jautājumu gadījumā sazināties: Una Vorma Karjeras atbalsta un pakalpojumu nodaļas vadītāja Studentu servisa departaments Āzenes iela 6, Rīga Tālr. +371 67089025, +371 29582221 una.vorma@rtu.lv; karjera@rtu.lv