Karjeras dienā Ieva Florence-Vīksne vadīs semināru par profesijas izvēli

Rīgas Tehniskās universitātes Karjeras dienā, kas 6. martā norisināsies starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, notiks vairākas ar karjeras izglītību saistītas lekcijas un semināri. Vienu no semināriem plkst. 11.00 – 12.00 – «Nenokavē savu nākotni» – vadīs TV personība un aktrise Ieva Florence-Vīksne.

I. Florence-Vīksne dalīsies ar savu pieredzi, kā meklēt un atrast savu profesiju, runās par šķēršļiem, to pārvarēšanu un izmantošanu savā labā. Seminārā varēs arī uzzināt, kur rast iedvesmu, kad gribas padoties.

Seminārā tiks apspriesti vairāki temati:

1. Profesionālais aicinājums dzīvē;

2. «Atrast savu» – izaugsme, attīstība, panākumi;

3. Kā meklēt savu profesiju;

4. Šķēršļi – kas tie ir mūsu ceļā, un kā tos pārvarēt, izmantot;

5. Kur rast iedvesmu;

6. Kā būt drosmīgam un nepadoties;

7. Kāpēc svarīgi ir atrast savu profesiju.

Semināra vadītāja ir arī māksliniece, radio SWH balss, «Bad Habits» mūzikas grupas menedžere un savas kompānijas «BM Production vadītāja». Viņa ir absolvējusi Latvijas Kultūras akadēmijas Dramatiskā teātra un kino mākslas fakultāti, pazīstama ar lomām filmās «Dvēseļu putenis», «Jaungada Taksometrs 2» un citās, kopš 2014. gada strādā Dailes teātrī.

Pieteikties lekcijai var, aizpildot pieteikuma anketu. Vairāk par Karjeras Dienu 2020 meklē Facebook pasākumā.