Seminārs studentiem «CV un motivācijas vēstules veidošana»

Trešdien, 12. februārī, no plkst. 16.30 līdz 18.00 Rīgas Tehniskās universitātes Arhitektūras fakultātes 115. auditorijā, Ķīpsalas ielā 6 notiks seminārs par CV un motivācijas vēstules izveidošanu.

Gatavojoties RTU Karjeras dienas 2020 apmeklējumam, studenti uzzinās, kā veiksmīgi sagatavot darba devējam pievilcīgu CV un motivācijas vēstuli.

Semināra galvenie temati: • Ar ko sākas CV un motivācijas vēstules sagatavošana? • Kā izskatās mūsdienīgs CV? • Kas tavā CV piesaista darba devēja uzmanību? • Motivācijas vēstule – vai to lasa un ko tur rakstīt? • Biežāk pieļautās kļūdas CV un motivācijas vēstules sagatavošanā.

Semināru vadīs RTU Karjeras centra karjeras konsultante Eva Patmalniece.

Dalībnieku skaits ir ierobežots, tāpēc lūdzam pieteikties savlaicīgi. Pieteikšanās semināram notiek, aizpildot elektronisko anketu.

Papildu informāciju un konsultāciju par CV un motivācijas vēstules uzlabošanu iespējams saņemt, rakstot vēstuli uz e-pastu eva.patmalniece@rtu.lv ar norādi “Seminārs CV un MV”.