Seminārs: stresa vadīšanas prasmes

Trešdien, 20.novembrī, plkst. 16.30 un ceturtdien, 21.novembrī, plkst. 18.30 Rīgas Tehniskās universitātes Karjeras centrs aicina studentus uz semināriem par stresa vadīšanas prasmēm.

Semināra laikā būs iespēja uzzināt par stresa rašanās mehānismiem, iemesliem un stresa pārvarēšanas stratēģijām. Semināra praktiskajā daļā dalībniekiem būs iespēja trenēt dažādas stresa mazināšanas un vadīšanas tehnikas, apgūt apzinātības vingrinājumu pamatus un izprast to pielietošanu dažādās situācijās.

Semināru saturs ir identisks, bet tagad studentiem tiek piedāvāta iespēja izvēlēties laiku, ko var pieskaņot savam grafikam. Pieteikšanās semināram notiek, aizpildot elektronisko ANKETU.

Paredzētais semināra ilgums – pusotra stunda. To vadīs RTU Karjeras centra psiholoģe, Viktorija Gaina.

Semināri notiks RTU Arhitektūras fakultātē (Ķīpsalas ielā 6), 116.telpā

Papildu informāciju iespējams saņemt, sūtot jautājumus uz e-pastu viktorija.gaina@rtu.lv