Nāc un uzzini vairāk par programmu “Strādā un ceļo ASV”

RTU Karjeras centrs kopā ar “Jauniešu ceļojumi” 22. oktobrī plkst. 16.30 aicina uz tikšanos par darba iespējām vasarā. Tikšanās notiks Arhitektūras fakultātē, Ķīpsalas ielā 6, 307. kab. Pieteikšanās aizpildot ANKETU. Nāc un uzzini Jeļizavetas stāstu par to, kā viņai izdevās pārvarēt bailes, uzdrošināties un piedzīvot savu labāko vasaru ASV 50.štatā – Havaju salās! Vēl jo vairāk, iespēja izdzīvot savu amerikāņu sapni ir jebkuram pilna laika studentam – dodies savā “Strādā&ceļo ASV” programmas piedzīvojumā jau šovasar! Tā ir unikāla iespēja mesties piedzīvojumā, iegūt starptautisku darba pieredzi, uzlabot angļu valodu, nopelnīt naudiņu, pilnveidot savas starpkultūru komunikācijas prasmes, izzināt un apceļot ASV un iegūt jaunus kontaktus! Esi pilna laika students un kāro neaizmirstamu vasaras piedzīvojumu otrā pasaules malā, ko atcerēties visu dzīvi? Uzdrošinies, lai sapņi nepaliek tikai sapņi!