NOCCA hakatons

Piesakies starptautiskai mācību programmai, kuras ietvaros tiks organizēti vairāki hakatoni un ideju nometnes, kurās piedalīsies jaunieši no Latvijas, Igaunijas un Somijas. Hakatona laikā būs iespēja saņemt padomus un atbalstu no starptautiskiem un vietējiem uzņēmējdarbības ekspertiem, piemēram: – Jari Luomakoski uzņēmējdarbības eksperta un pētnieka no Haaga Helia Universitātes; – Syed Mubaraz, uzņēmējdarbības stratēģijas eksperta no Oulu Universitātes; – Aivara Timofejeva, uzņēmēja un uzņēmējdarbības eksperta no SSE Riga: Pieteikumi tiks gaidīti tikai līdz 15.septembrim (Pieteikšanās anketa). Dalība bez maksas. Aicināti pietiekties jaunieši vecumā no 18 līdz 25 gadiem ar labām angļu valodas zināšanām. Pirmais hakatons notiks no 27.-29. septembrim atpūtas kompeksā TURBAS. Vairāk informācijas.   Jautājumu gadījuma sazinies: nocca@sseriga.edu / +371 29242502 – – – Pojektu “NOCCA hakatons” realizē četras Ziemeļvalstu organizācijas, kas apvienojušas spēkus kopīgā ES finansētā projektā “Jaunas iespējas uzņēmumu veidošanā un attīstības veicināšanā”. Latvijas pusi pārstāv Stockholm School of Economics in Riga (SSE Riga). No Igaunijas projektā iesaistījušies Tallinas Zinātnes parks Tehnopol un TalTech Mektory inovāciju un biznesa centrs. Galvenais projekta partneris ir Helsinku Haaga-Helia Universitāte no Somijas.