RTU aicina uzņēmējus uz atkārtotu tikšanos

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) ceturtdien, 16. maijā, aicina uzņēmumu pārstāvjus uz tikšanos, lai iepazīstinātu ar daudzveidīgām sadarbības iespējām ar universitāti. Par saviem darbības virzieniem un iespējamām sadarbības formām uzņēmējus informēs pārstāvji no vairākām RTU struktūrvienībām, kuras ikdienā sadarbojas ar dažādu jomu uzņēmējdarbības vides pārstāvjiem. Tikšanās notiks Ķīpsalas ielā 6, 117. aud., tās sākums plkst. 14.00 un plānotas apmēram divas stundas.

Programmā:

1. Bērnu un jauniešu universitātes prezentācija
  2. Karjeras centra prezentācija
  3. RTU Attīstības fonda prezentācija
  4. Nepilna laika studiju un tālākizglītības kursu iespējas
  5. RTU Inovāciju un tehnoloģiju pārneses centra prezentācija
  6. Vizīte RTU Dizaina fabrikā

Viena no RTU prioritātēm ir sadarbība ar uzņēmumiem – saskaņā ar darba devēju aptauju rezultātiem, RTU jau septiņus gadus pēc kārtas ir darba devēju ieteiktākā augstskola Latvijā. Visas RTU fakultātes gan studiju satura veidošanā, gan prakses un karjeras iespēju nodrošināšanā, gan citos jautājumos cieši sadarbojas ar savas jomas uzņēmumiem, un šī sadarbība ir novērtēta arī starptautiskā līmenī – «QS World University Rankings 2019» īpaši augstu uzteikta RTU reputācijas darba devēju vidū.

Lai pieteiktos pasākumam, lūgums aizpildīt anketu līdz 14. maijam.

Papildu jautājumu gadījumā sazināties:

Una Vorma

Karjeras atbalsta un pakalpojumu nodaļas vadītāja

Studentu servisa departaments

Āzenes iela 6, Rīga