Studentus aicina gatavoties RTU Karjeras dienai un uzlabot CV / RTU Career center invites students to improve their CV

Gatavojoties lielākajam un tradīcijām bagātākajam profesionālās karjeras attīstības pasākumam Latvijā – Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Karjeras dienai, – RTU Karjeras centrs aicina studentus pievērsties profesionālās orientācijas pasākumiem, konsultanta vadībā izveidojot vai uzlabojot savu CV. Lai to izdarītu, trīs pirmdienas – 4., 11. un 18. februārī – studenti aicināti klātienē izmantot karjeras speciālista konsultācijas. Lai studentu saruna ar potenciālajiem darba devējiem Karjeras dienā, kas notiks 22. februārī, norisinātos veiksmīgāk, RTU Karjeras centrs aicina uz pasākumu ņemt līdzi savu CV, tāpēc tas iepriekš ir jāsagatavo vai jāatjauno un jāuzlabo. «CV ir vizītkarte potenciālajam darba devējam un arī priekšstats, ko par sevi veidojam. Konsultācijā ir iespēja saņemt «skatu no malas», kas var palīdzēt pielāgot CV konkrētajai vakancei vai vienkārši pamanīt detaļas, ko pats var palaist garām,» uzsver RTU Karjeras centra karjeras konsultante Eva Patmalniece. Saņemt ieteikumus CV uzlabošanai varēs 4., 11. un 18. februārī no 9.30 līdz 18.00, konsultējoties ar Karjeras centra speciālisti klātienē Studentu servisa centrā, Āzenes ielā 6 vai sūtot CV uz e-pastu Eva.Patmalniece@rtu.lv. Iepazīties ar programmu un sekot līdzi aktualitātēm var: RTU Karjeras centra mājas lapā Seko «RTU Karjeras diena 2019» pasākumam Facebook lapā     Students are invited to prepare for the RTU Career Day and improve their CV As the biggest event devoted to professional career growth in Latvia is approaching – Riga Technical university (RTU) Career day, RTU Career center invites students to join professional orientation events – creating and improving your CV with help of a consultant. Three Mondays – on 4th, 11th and 18th of February students are invited to visit career counselor consultations. To have more successful conversation between students and potential employers, Career center invites to bring your CV to Career day, therefor it is important to prepare it or update it in advance. RTU Career center career consultant Eva Patmalniece points out that «CV is your business card for a potential employer and also the impression we create about ourselves. During the consultation it is possible to receive «an outside view» that may help to adapt it for a specific vacancy or simply to notice details, that you have missed». Consultations for improving your CV will be available in Career center, Āzenes street 6 on 4th, 11th and 18th of February from 9.30 till 18 or by sending you CV to email Eva.Patmalniece@rtu.lv RTU Career center web page. «RTU Career day 2019» event on Facebook.