Open hours BIF

Pirmdien, 28. janvārī, no plkst. 11 līdz 14 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Būvniecības inženierzinātņu fakultātē, Ķīpsalas ielā 6A studentiem būs lieliska iespēja tikties ar RTU Karjeras centra psiholoģi Viktoriju Gainu un karjeras konsultanti Evu Patmalnieci. Tā kā tuvojās nozīmīgākais profesionālās karjeras attīstības pasākums Latvijā – Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Karjeras diena, tad speciālistes jums sniegs konsultācijas, kā šo pasākumu jūs varat apmeklēt pilnībā sagatavoti. Jums būs iespēja ar speciālistu palīdzību sagatavot profesionālu CV un sastādīt pievilcīgu motivācijas vēstuli. Kā arī sagatavoties veiksmīgai pirmajai tikšanās sarunai ar savu nākamo prakses vai darba devēju.