Sākas pieteikšanās programmai Iespējamā misija

Ir sākusies pieteikšanās dalībai izglītības programmā Iespējamā misija (IM), kas darbojas, lai nodrošinātu kvalitatīvu izglītību katram bērnam Latvijā, radot nepieciešamās pārmaiņas klasēs, skolās un sabiedrībā.

Pieteikties tiek aicināti visi RTU pēdējo kursu studenti un jaunie speciālisti, kuriem ir vismaz bakalaura grāds vai otrā līmeņa profesionālā izglītība kādam mācību priekšmetam atbilstošā jomā (mācību priekšmeta saturs apgūts vismaz 6 KP apjomā).

Programmas vadmotīvs ir profesionālā izaugsme, ko dod dalība IM mācību programmā. IM aicina mācīt un mācīties, lai darītu izcili, nevis tikai labi un sasniegtu, ne tikai darītu, jo tic, ka prasmīga skolotāja vadībā katrs bērns var sasniegt augstus rezultātus. Kopumā 15 RTU absolventi ir pieņēmuši šo izaicinājumu un mācījuši vai joprojām māca dažādus eksakto zinātņu un tehnoloģiju priekšmetus.

Dalība IM ir tiem, kuri ir gatavi pagriezienam savā karjerā un vēlas pieņemt jaunus izaicinājumus! Tās ir praksē balstītas mācības un atbalsts tiem, kuri vēlas augt paši un ar savu darbu veidot Latvijas tagadni un nākotni. Skolotājam nepieciešamās zināšanas un prasmes, ir tās pašas, kas nepieciešamas ikvienam veiksmīgam darbiniekam un vadītājam. Dalībniekiem tiek nodrošināts individuāls atbalsts no kuratora, mentora un IM komandas, kas seko līdzi profesionālajai izaugsmei un mērķu sasniegšanai. Pēc programmas absolvēšanas tiek iegūtas tiesības strādāt par skolotāju ilgtermiņā.

IM dalībnieku atlase norit četrās kārtās līdz marta beigām. Jūlijā pieredzējušu pedagogu un jomas profesionāļu vadībā dalībnieki apgūst nepieciešamās zināšanas un prasmes, lai 1. septembrī uzsāktu darbu skolā, vienlaicīgi turpinot pilnveidoties Iespējamās misijas divu gadu mācību programmā. Vairāk informācijas par nosacījumiem, atlases procesu un pieteikuma anketu atrodams šeit.

Piesakies līdz 2019.gada 7.janvārim, lai izietu atlasi un februārī saņemtu atbildi par savām darba iespējām.