Kim? aicina studentus uz bezmaksas tūrēm

Kim? Laikmetīgās mākslas centrs aicina studentus uz šī gada pēdējo izstāžu ciklu, kas norisināsies līdz 27.janvārim. Apskatāmas ir 2 mākslinieku personālizstādes:

• Arnmanda Zelča (Latvija) “Kad jūs šo lasīsiet, nekas īpašs nebūs noticis”;
  • Dittes Gantrīsas (Dānija) “Brīvā laulība”.

Studenti tiek aicināti iepazīt laikmetīgo mākslu ne vien radniecīgu nozaru pārstāvjus, bet arī atšķirīgu, lai paplašīnātu savu pasaules redzējumu. Tūres laikā studentiem būs iespēja iepazīties ar mākslas centra/galerijas darbību, laikmetīgo mākslu, tās konceptiem un diskutēt par tēmām, kuras tiek skartas mākslinieku darbos.

Piesakot grupas tūri iepriekš, izstādes iespējams apmeklēt bez maksas. Tūres iespējams pieteikt šādos datumos:

Pr.17.dec. 10:30, Tr. 19.dec. 10:30, Pk. 21.dec. 10:30, Ce.27.dec. 10:30, Pk. 28.dec. 10:30, Ce. 3.janv. 10:30, Pk. 4.janv. 10:30

Piesakoties lūgums norādīt:

1. Iestādes nosaukumu;
  2. Studentu vecumu un skaitu;
  3. Izvēlēto dienu un laiku;
  4. Kontakttālruni.

Par citām dienām/laikiem zvanīt 28649014.