HEAd’19

Piektā starptautiskā konference par sasniegumiem augstākajā izglītībā (5th International Conference on Higher Education Advances (HEAd’19))

Šī konference ir lielisks forums pētniekiem un praktiķiem, lai apmainītos ar idejām, pieredzi, viedokļiem un pētījumu rezultātiem saistībā ar studentu sagatavošanu, mācību metodēm un izglītības sistēmu organizāciju.

Konference HEAd’19 notiks 2019. gada 26.-28. jūnijā Valensijas Universitātes Biznesa administrācijas un vadības fakultātē (UPV), kura pēc 2018. gada Pasaules universitāšu akadēmiskā reitinga nesen ir ierindota kā labākā tehniskā universitāte Spānijā.

Svarīgi datumi:

• Submission deadline 2019.gada 1.februāris
  • Acceptance notification 2019.gada 3.aprīlis
  • Camera ready due 2019.gada 24.aprīlis
  • Konference 2019. gada 26.-28.jūnijs

Plašāka informācija par dalību konferencē, darbu tēmām un vadlīnijām šeit.

5th International Conference on Higher Education Advances (HEAd’19)
This conference is an excellent forum for researchers and practitioners to exchange ideas, experiences, opinions and research results relating to the preparation of students, teaching/learning methodologies and the organization of educational systems.

The HEAd’19 conference will be held on June 26-28, 2019 at the Faculty of Business Administration and Management of the Universitat Politecnica de Valencia (UPV), which has been recently ranked as the best technical university in Spain by the Academic Ranking of World Universities (ARWU) 2018.

Important Dates:

• Submission deadline: February 1, 2019
  • Author notification: April 3, 2019
  • Camera ready due: April 24, 2019
  • Conference dates: June 26-28, 2019

More information about participation, topics of interest and submission guidelines here.