Publiskā runa no citas puses

Trešdien, 21. novembrī, plkst. 16.30 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultātes ēkā, Rīgā, Ķīpsalas ielā 6, 115. telpā notiks RTU Karjeras centra un RTU IEVF “Uzņēmējdarbība un vadīšana” programmas 4. kursa studentu grupas organizēta vieslekcija “Publiskā runa no citas puses”.

Vieslekcijas dalībniekiem tiks iepazīstināti ar publiskās runas gatavošanās un atbrīvošanās veidiem, ķermeņa valodu un improvizāciju. Praktiskajā daļā būs iespēja apgūt ķermeņa atbrīvošanas paņēmienus, balss nostādīšanu un artikulācijas uzlabošanu.
Pieteikšanās vieslekcijai notiek, aizpildot elektronisko anketu ŠEIT.

Nepalaid garām lielisku iespēju paskatīties uz publisko runu no cita skatu punkta.
Paredzētais semināra ilgums – divas stundas. To vadīs prezentēšanas prasmju treneris Oskars Priede un Valmieras drāmas teātra aktieris Kārlis Arnolds Avots.