Seminārs RTU studentiem par stresa vadīšanas prasmēm

Trešdien, 28. novembrī, plkst. 16.30 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultātes ēkā, Rīgā, Ķīpsalas ielā 6, 115. telpā notiks RTU Karjeras centra organizēts seminārs par stresa vadīšanas prasmēm.

Semināra dalībniekiem tiks piedāvāts neliels teorētisks ievads par stresu, kas ietekmē mūsu dzīvi katru dienu. Praktiskajā semināra daļā būs iespēja trenēt dažādas stresa mazināšanas un vadīšanas tehnikas, apgūt apzinātības vingrinājumu pamatus, kas palīdz attīstīt prasmes tikt galā ar spēcīgām emocijām, noturēt uzmanību esošajā brīdi un rast piemēroto risinājumu esošajai problēmai.

Pieteikšanās semināram notiek, aizpildot elektronisko anketu

Paredzētais semināra ilgums – pusotra stunda. To vadīs RTU Karjeras centra psiholoģe, Viktorija Gaina

Papildu informāciju iespējams saņemt, sūtot jautājumus uz e-pastu viktorija.gaina@rtu.lv.