Kursa ekskursija iekštelpu peintbola un lāzertaga parkā– Rīgā, VEFā

Īpaša akcija studentu grupām, kuras pie mums ierodas spēlēt peintbolu vai lāzertagu darba dienās piemērojam īpašu cenrādi!

Īpašais piedāvājums sevī ietver:

• BEZMAKSAS spēles komplekts kursa vecākajam! (viens spēles komplekts uz 10 studentiem)
  • 2 stundu gara peintbola vai lāzertaga spēle ar neierobežotu lodīšu skaitu tikai 10 eiro/cilv. (ierasto 100 lodīšu vietā citos peintbola parkos), bet 3 stundu peintbola spēle tikai 12.5 eiro/cilv. (spēlē jāpiedalās vismaz 14 spēlētājiem)
  • Ja studentu skaits ir 8-14, tad spēles komplekta cena 2 stundu garai spēlei: 12.5 eiro, bet 3h spēlei 15 eiro.

Lai izmantotu piedāvājumu, rezervējot komentārā vai pa telefonu sakiet PAROLI: Rudens skolā!

Sīkāku informāciju par Baltijā modernāko peintbola un lāzertaga parku var uzzināt zvanot 28166000

Gaidīsim ciemos!

www.pbtelpa.lv