Aicinām uz vieslekciju/darbnīcu par kritisko domāšanu (English below)

10. oktobrī plkst. 16.30  Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Arhitektūras fakultātes, Ķīpsalas ielā 6, 116. kab.  notiks RTU Karjeras centra rīkota vieslekcija/darbnīca par kritisko domāšanu, kas notiks angļu valodā.

Interaktīvajā lekcijā un praktiskajā darbnīcā definēsim kritisko domāšanu – ko tā nozīmē ikdienā, un kāpēc tā ir viena no Top3 pieprasītākajām prasmēm darba tirgū?
Apskatīsim efektīvas argumentācijas pamatus, praktizēsim spēcīgu argumentu veidošanu un kļūdaino argumentu atkošanu.
Pēc ievada teorijā, kas balstīti dzīves piemēros, praktiskajā daļā darbosimies gan individuāli, gan grupās.

Vieslekciju/darbnīcuvadīs Edgars Lapiņš.

Edgars ir starptautiskā IT risinājumu uzņēmuma Accenture mārketinga un komunikāciju vadītājs Latvijā, iepriekš radošās aģentūras DDB Latvija stratēģiskais direktors. Pieredzi balstījis uz daudzu gadu darba finanšu sfērā un starptautiskos vadības un stratēģijas konsultāciju projektos.

Kopš 2011. gada ir viens no kritiskās domāšanas pasākumu SkeptiCafe organizatoriem, Skeptiskās biedrības līdzdibinātājs un arī kursa “Argumentācija un kritiskā domāšana” pasniedzējs Rīgas Ekonomikas augstskolā (SSE Riga).

Kopš 2013. gada gan klātienē, gan LU Open Minded interneta platformā Edgars ir pasniedzis kritisko domāšanu un argumentāciju vairākiem tūkstošiem cilvēku, tai skaitā valsts pārvaldes, banku un NVO darbiniekiem, jauniešu organizācijām, skolēniem un studentiem. 2014. gadā par kritisko domāšanu un zinātnisku pasaules skatījumu uzstājies konferencē TEDxRiga.

Lai pieteiktos vieslekcijai spied ŠEIT.

Riga Technical university’s Career center organizes guest lecture/workshop about critical thinking that will happen in english. It will take place on 10th of October in RTU Faculty of Architecture room 116 from 16.30 till 18.00.

In the interactive and practical workshop lecturer together with participants will define critical thinking – what it means in everyday life and why it’s TOP3 skill in job market?
Participants will have the chance to learn basics of effective argumentation, to practice creating a powerful arguments and how to reveal fallacies.
Introduction to theory, that’s based on real life experience, will be followed by group and individual work.

Guest lecture/workshop will be lead by Edgars Lapins.

Edgars is marketing and communication lead in global  professional IT services company Accenture, before – strategy director in advertising agency DDB Latvia. He has based his experience on working in financial sector and international management and strategy consulting projects for many years.

Since 2011 he is one of the SceptiCafe co-founders and one of  their event organizers and lecturer in Stockholm School of Economics in Riga for course “Argumentation and critical thinking”.

Since 2013 he is giving lectures on critical thinking and argumentation for more than thousand people including employees of gouverment, banking sector and NGO workers, different youth organizations, pupils and students. On 2014 was one of the speakers on TEDxRiga conforence where he talked about critical thinking and a scientific world view.

To apply for it please fill the FORM.